O autorce

graz_01a11
„Gdy piszę, wyłączam myślenie. Słowa same przelewają się na papier. Płyną z najgłębszych zakamarków mojej Duszy. Nie zastanawiam się nad tym, jaki będzie efekt finalny. On rodzi się sam, bez mojego „myślowego” udziału. Piszę słowami Duszy. Uwielbiam ten stan!”

~  Grażyna A. Adamska

Nazywam się Grażyna A. Adamska. Z wykształcenia jestem licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jestem Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.

Ukończyłam warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyłam wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskałam Certyfikat uczestnictwa w Szkoleniu Online u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie”.
Jestem absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Mam ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz ekurs Rozkwitnij na wiosnę – Aleksandry Tańko.

Prowadzę sesje indywidulane, szkolenia, warszaty i kursy. W swojej pracy łącze nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to mój autorski projekt, w którym stawiam nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wiem, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuję artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Udzielałam się charytatywnie w Fundacji „Ponad wszystko”, gdzie prowadziłam warsztaty pracy z podświadomością wykorzystując wiedzę z fizyki kwantowej.

Jestem współtwórcą projektów:
MAGA (2014-2015), gdzie wraz z Anną Masternak, prowadziłam sesje, warsztaty oraz kursy online, łącząc pracę na poziomie świadomym i podświadomym;
KRĄG KWANTOWYCH WIEDŹMINEK (2015-2016), gdzie wraz z czterema cudownymi kobietami, prowadziłam bloga w tematyce kwantowej magii oraz wykonywałam sesje Mocy 5 Serc wspierając wiele fundacji na całym świecie.
iQuantum School (od 2017), gdzie prowadzę szkolenia, warsztaty i kursy podczas których doświadczysz pełnej synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu oraz odkryjesz w sobie nieograniczony potencjał możliwości.

 

Jestem Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą. 

Zadebiutowałam jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”. Do tej pory zostało wydanych sześć ksiąg. Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com.
Powieść opowiada o niezwykłych przygodach młodych ludzi, którzy posiadają magiczną władzę nad żywiołami. Ich losy przeplatają się na granicy dwóch światów – ziemskiego i duchowego. Każdy z bohaterów musi zmierzyć się nie tylko z nieczystymi siłami czarnej magii, ale również z potęgą miłości Bratnich Dusz, nierozerwalną więzią przyjaźni, a także z własną namiętnością i pożądaniem. Obok życia w zgodzie z Wszechświatem i samym sobą jest jeszcze pełen mroku i strachu nieznany świat, którego odkrycie łączy się z przekroczeniem granicy śmierci. – www.bractwodusz.com

„Bractwo Dusz” wyróżnia to, iż w sposób niezwykle ciekawy wprowadzam w świat ezoteryki. Pojawiają się kamienie i ich tajemna moc, magiczne znaczenie drzew i roślin, symbole runiczne, są Bratnie Dusze, Bliźniacze Dusze, Energie Żywiołów i Tao, pojawiają się wzmianki o technikach medytacji, radykalnym wybaczaniu, Ho’oponopono, jest też reinkarnacja i Świat Dusz. Nie omijam trudnych dla młodzieży tematów związanych z utraconą miłością, złamanym sercem, przemocą w rodzinie, wyobcowaniem, nietolerancją czy też brakiem wiary w siebie. Ukazuję, jak ważna jest pewność siebie i poprzez bohaterów uczę tego, co jest najważniejsze w życiu – wiary w siebie i swoje marzenia, przyjaźń i miłość.  

Korektą i redakcją Bractwa Dusz zajmuje się Elżbieta Wirowska – Twoja Redakcja Elżbieta Wirowska – www.twojaredakcja.pl

Okładki i ilustracje Bractwa Dusz tworzą:
Barbara Sobolewska (Bractwo Dusz, Księga 6)
Marzena Wiśniewska (Bractwo Dusz, Księga 5)
Daria Widermańska-Spala (Bractwo Dusz, Księga 2-4 – edycja światowa)
Maja Osadowska (Bractwo Dusz, Księga 4)
Żaneta Cygnar (rysunki na stronę i do e-czasopisma Medium)
Edyta Milewska (Bractwo Dusz, Księga 1, 2, 3)

712e3-338276_103850366390952_100127456763243_26549_409271778_o   58647-okladkabd2-4fbok      okladka1ac

Reklamy