Emmet i Mei – seria Lago Vista – rozdział 7

Mei Od przeszło piętnastu minut siedzę przy basenie na kocu, który jest rozłożony przy zabawkach Erniego. Chłopiec wytrwale zmusza mnie do kolejnych wyścigów. Oczywiście raz za razem przegrywam, jednak uśmiech na jego twarzy jest wart każdej mojej porażki. Szybko się przyzwyczaiłam do towarzystwa tego malucha. Będę za nim tęsknić, gdy wyjadę. Czuję ukłucie w sercu.

Michael i Mei – seria Lago Vista – rozdział 6

Michael  To popołudnie zapowiada się całkiem przyjemnie. Na samą myśl uśmiecham się do siebie jak idiota, po czym szybko poważnieję. A jeśli Mei nie przyjdzie? Przełykam głośno ślinę i potrząsam głową, aby wyrzucić z głowy rodzącą się niepewność. Ona przyjdzie, wiem to. Prostuję się i rozglądam jeszcze raz dookoła, aby sprawdzić, czy wszystko jest gotowe.

Emmet i Mei – seria Lago Vista – rozdział 6

Emmet  Słyszę natrętne wibrowanie przy uchu. Otwieram oczy i zerkam na zegarek. Jedenasta. Kurwa! Dopiero dwadzieścia minut temu położyłem się spać. Sięgam po iPhone’a. Nina? – Halo? – rzucam groźnie. Ta dziewczyna potrafi dzwonić z każdą bzdurą. Gdyby nie to, że jest bratanicą Ann, już dawno bym z niej zrezygnował. – Nie mogę znaleźć Erniego

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
kliknij i czytaj LAGO VISTA