Grażyna A. Adamska od najmłodszych lat kreśliła na papierze niezwykłe opowiadania.
Jednak jej pisarska pasja rozwinęła się dopiero w 2011 roku, kiedy to pod wpływem wewnętrznego impulsu w ciągu dwóch tygodni napisała pierwszą cześć serii "Bractwo Dusz".


Inspirację do swoich książek autorka czerpie przede wszystkim z pracy, którą na co dzień wykonuje, bawiąc się w kwantową czarodziejkę. W powieściach znajdziesz wiele odnośników do tego, jak korzystać z różnych technik medytacyjnych i jak otworzyć się na swoją wewnętrzną moc kreowania.

Pomysł napisania serii "Bractwo Dusz" pojawił się w 2011 roku, gdy panowała moda na filmy o  wampirach i wilkołakach. Grażyna chciała pokazać czytelnikom, że magia miłości i przyjaźni jest wszechobecna i nie dotyczy tylko krwiopijczych i zwierzopodobnych bohaterów. Ponieważ każdy z nas przychodzi na ten świat w towarzystwie bliskich Bratnich Dusz, wystarczy otworzyć się na miłość, aby ją w sobie poczuć.

Autorka w swoich powieściach porusza wiele wątków związanych z życiem tj. zazdrość, brak zaufania, samotność, odrzucenie, relacja z rodzicami, brak pewności siebie, a jednocześnie pokazuje drogę ku uzdrowieniu. Żaden z bohaterów nie pozostaje bierny, każdy podejmuje konkretne decyzje i w końcu uświadamia sobie, jak potężna moc w nim drzemie. Być może śledząc ich losy sam odnajdziesz ścieżkę do realizacji swoich marzeń:)

Na co dzień Grażyna A. Adamska spełnia się w roli Kwantowej Mentorki. Pomaga kobietom odnaleźć ich wewnętrzne połączenie z iskrą mocy poprzez uwalnianie się od blokujących przekonań w tematach relacji, finansów, zdrowia. W swojej pracy korzysta z energetycznych możliwości Pola Kwantowego, którego działanie opiera się na głębokim rezonansie z przestrzenią serca.
Z wykształcenia jest licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach.
Jest też Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.

Ukończyła warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyła wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskała Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”.
Ma ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.
Jest Mistrzem Reiki oraz Certyfikowanym Konsultantem Kronik Akaszy.

Przygotowuje artykuły na temat rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Jest Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą. 

Zadebiutowała jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”.
Bractwo Dusz to nie tylko powieść fantasy, to także przewodnik po życiu w zgodzie ze sobą i Wszechświatem.
To zbiór ciekawostek na temat pracy z własnym ciałem, własną duszą i własnym umysłem.
Jeżeli chcesz poznać przygody młodych bohaterów "Bractwa Dusz", a jednocześnie dowiedzieć się, jak odnaleźć własną Najważniejszą Bratnią Duszę, jak korzystać z magii żywiołów, czakr, jak obudzić w sobie wewnętrzną moc i żyć w zgodzie ze swoim serem; to koniecznie przeczytaj tę serię.

Do tej pory zostało wydanych siedem ksiąg.
Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com, smashwrods.com i wielu księgarniach internetowych.

Kontakt z autorką: grazynaaadamska.author@yahoo.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
kliknij i czytaj LAGO VISTA