O autorce

Grażyna A. Adamska od najmłodszych lat uwielbiała pisać. Na początku były to krótkie opowiadania do poduszki, których jedynym czytelnikiem była jej siostra.
Inspirację czerpała z ukochanych bajek i filmów dla młodzieży, które z resztą ogląda po dziś dzień.

W 2011 roku przyszedł pomysł napisania pierwszej księgi Bractwa Dusz.
Pomysł pojawił się, gdy dookoła królowały filmy o tematyce wampirów i wilkołaków.
Grażyna chciała pokazać czytelnikom, że magia miłości i przyjaźni jest wszechobecna i nie dotyczy tylko krwiopijczych i zwierzopodobnych bohaterów.
Ponieważ każdy z nas przychodzi na ten świat w towarzystwie bliskich Bratnich Dusz, wystarczy otworzyć się na miłość, aby ją w sobie poczuć.
Autorka w swojej powieści porusza wiele wątków dotyczących nie tylko przyjaźni i miłości, ale również zazdrości, braku zaufania, relacji z rodzicami, braku pewności siebie.
To wszystko otoczone jest magią żywiołów, symboliki, rytuałów, zabawą z energią; czyli tego, czym na co dzień się zajmuje.

Grażyna A. Adamska jest Kwantową Mentorką, pomaga kobietom i mężczyznom uwolnić się od blokujących przekonań w tematach relacji, finansów, zdrowia; korzystając przy tym z energetycznych możliwości Pola Kwantowego, którego działanie opiera się na głębokim połączeniu z przestrzenią serca.
Z wykształcenia jest licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jest Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.
Ukończyła warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyła wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskała Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”.
Jest absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Ma ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.
Jest Mistrzem Reiki oraz Certyfikowanym Konsultantem Kronik Akaszy.

Prowadzi sesje indywidualneszkolenia, kursy i warsztaty Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu. W swojej pracy łączy nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to jej autorski projekt, w którym stawia nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wie, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuje artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Jest Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą. 

Zadebiutowała jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”.
Bractwo Dusz to nie tylko powieść fantasy, to także przewodnik po życiu w zgodzie ze sobą i Wszechświatem.
To zbiór ciekawostek na temat pracy z własnym ciałem, własną duszą i własnym umysłem.
Jeżeli chcesz poznać przygody młodych bohaterów Bractwa Dusz, a jednocześnie dowiedzieć się, jak odnaleźć własną Najważniejszą Bratnią Duszę, jak korzystać z magii żywiołów, czakr, jak obudzić w sobie wewnętrzną moc i żyć w zgodzie ze swoim serem; to koniecznie przeczytaj serię powieści Bractwo Dusz.

Do tej pory zostało wydanych siedem ksiąg.
Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com, smashwrods.com i wielu księgarniach internetowych.
Od 2019 roku Bractwo Dusz jest dostępne także w języku angielskim.

Kontakt z autorką: https://www.facebook.com/grazynaaadamska/