O autorce

Nazywam się Grażyna A. Adamska. Z wykształcenia jestem licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Jestem Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing© – metody pokonywania blokad i uwalniania sabotujących i autodestrukcyjnych przekonań na najgłębszych pokładach podświadomości, opracowanej przez Viannę Stibal. Absolwentką kursów: Dwupunktu (st. 1 i 2) i Matrycy Energetycznej (st. 3) oraz nowych technik kwantowych wg Richarda Bartletta, a także Certyfikowanym Praktykiem Soul Body Fusion© – metody synchronizacji energetycznej tego, co duchowe z tym co cielesne – materialne.

Ukończyłam warsztaty z Metody Ok, może tak być® Łukasza Gątnickiego, gdzie nabyłam wiedzy i praktyki w indywidualnej pracy nad emocjami, a także uzyskałam Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu online oraz warsztatach stacjonarnych u Braina Tracy – „Stań się lepszą wersją siebie” i „Efektywne Techniki Sprzedaży”.
Jestem absolwentką 21-dniowego intensywnego szkolenia Ego Management System oraz Uniwersalnego Modelu Przekonywania u Mateusza Grzesiaka.
Mam ukończoną 3-miesięczną Szkołę Sex & Love – Karo Akabal oraz kurs Prosperity – świadomego życia i gospodarowania energią na wszystkich poziomach – Bogusława M. Andrzejewska.
Na co dzień pracuję także z energią Reiki, mam ukończone 2 stopnie – Bogusława M. Andrzejewska.

Prowadzę sesje indywidualneszkolenia, kursy i warsztaty Synchronizacji Duszy, Ciała i Umysłu. W swojej pracy łącze nabytą wiedzę z zakresu znanych metod kwantowych z programowaniem umysłu. Jest to mój autorski projekt, w którym stawiam nacisk na jednoczesną pracę na poziomie świadomym i podświadomym. Z doświadczenia wiem, że tylko równoległa praca na obu tych płaszczyznach gwarantuje trwałe i skuteczne zmiany w życiu.

Przygotowuję artykuły na tematy rozwoju osobistego dla e-czasopisma Medium.

Udzielałam się charytatywnie w Fundacji „Ponad wszystko”, gdzie prowadziłam warsztaty pracy z podświadomością wykorzystując wiedzę z metod kwantowych.

Jestem współtwórcą projektów:
– iQUANTUM SCHOOL (od 2017), gdzie odkryjesz w sobie nieskończony potencjał możliwości;
– KRĄG KWANTOWYCH WIEDŹMINEK (2015-2016), gdzie wraz z czterema cudownymi kobietami, prowadziłam bloga o tematyce kwantowej magii oraz wykonywałyśmy sesje Mocy 5 Serc wspierając wiele fundacji na całym świecie;
– MAGA (2014-2015), gdzie wraz z Anną Masternak, prowadziłam sesje, warsztaty oraz kursy online, łącząc pracę na poziomie świadomym i podświadomym.

Moje pierwsze kroki w e-biznesie rozpoczęłam w 2015 roku, kiedy to na szkoleniu MMI (Millionaire Mind Intensive) zapoznałam się z wiedzą o możliwościach budowania dochodów pasywnych. Rynek polski dopiero raczkuje w tym temacie, ale już można uczyć się od najlepszych liderów w branży.

Moje motto w budowaniu biznesu to:
* Intuicja – zawsze ufam temu co podpowiada mi serce;
* Informacja – maksimum wiedzy zanim zaangażuję się w projekt;
* Integralność – wszystko musi być spójne i zrozumiałe;
* Działanie – zaangażowanie w 100%. Skrupulatnie dobieram partnerów biznesowych.

Inwestuję przede wszystkim w wiedzę i praktykę. Cały czas się uczę. Stawiam na budowanie dochodu pasywnego i uważnie obserwuję możliwości generowania biernych nadwyżek finansowych.

Jestem Zodiakalnym optymistycznym strzelcem, numerologiczną wesołą trójeczką, majowskim Białym Krystalicznym Zwierciadłem, runiczną Uruz – stabilną i silną ziemią, pasjonatką rozwoju duchowego, kierującą się przede wszystkim swoją intuicją. Stałym bywalcem w Świecie Dusz, odważną podróżniczką po światach równoległych. Z zamiłowania pisarką i malarką, ale przede wszystkim wędrującą swoimi ścieżkami Duszą. 

Zadebiutowałam jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1”.
Do tej pory zostało wydanych sześć ksiąg.
Z początkiem 2014 roku księgi Bractwa Dusz są dostępne na rynku światowym, w największej księgarni internetowej amazon.com.

Napisz do mnie: kontakt@grazynaadamska.pl